Zawody Wędkarskie z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka

Dnia 1 czerwca 2024 roku jak corocznie Koło PZW nr 47 Radzionków zorganizowało dla wszystkich chętnych dzieci zawody wędkarskie z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka.

Zawody zorganizowano na wodzie, której Koło jest gospodarzem, to znaczy na zbiorniku 809 Grota. Pomimo niesprzyjającej aury w godzinach porannych, na stanowiskach startowych zameldowało się 49 uczestników zmagań. Do walki przystąpili zarówno najmłodsi, jak i młodzież do lat piętnastu. Walka była zacięta, ale i wyniki zasługiwały na pochwałę dla wszystkich uczestników. Nasi najmłodsi adepci wędkarstwa wykazali się zarówno hartem ducha jak i profesjonalnym przygotowaniem. Wszyscy uczestnicy zawodów dostali nagrody, a dla zwycięskich trójek zostały ufundowane puchary i medale.

Chcieliśmy szczególnie podziękować dzieciom oraz ich rodzicom za udział w zorganizowanej przez Koło imprezie.

Podziękowania również składamy strażakom z OSP Sucha Góra którzy uatrakcyjnili naszą imprezę pokazem sprzętu i wozu strażackiego.

Szczególne podziękowania należą się również naszym sponsorom bez których to udziału nie udało by się ufundować tylu nagród, w tym ufundowane przez Koło nr 47 Radzionków dwie hulajnogi.

Naszymi darczyńcami są:

- Urząd Miasta w Radzionkowie.

- Organizacja Międzyzakładowa NSZZ Solidarność Funkcjonariuszy i Pracowników Policji Regionu Śląsko-Dąbrowskiego

- Firma Abisal z Zabrza

- Kolega Daniel z cukierni Malinowa Chmurka w Radzionkowie, który ufundował wypieki i słodycze dla dzieci

- koledzy Henryk, Antoni i Grzegorz.